Totem Tabela Katkı Sağlar mı? | Tabela Seç
Çatalca tabelacı

Totem Tabela Katkı Sağlar mı?

Totem tabela etki sağlaması nedeniyle dükkanlarda en fazla tercih edilen tabela türleri arasında yer alır. Bu tabelanın kullanılması ile birlikte dükkanınızın uzak mesafelerden dahi dikkat çekebilmesini ve bu sayede ihtiyaç duyduğunuz potansiyel müşterilerini size ulaşabilmesini sağlayabilirsiniz.

Dikkat Çekmeleri

Totem tabela etki olarak dükkanların daha dikkat çekici hale gelmesini sağlamaktadır. Bu tabelalar hem şık bir görünüme sahip olmaları hem de zarafetleri ile kendilerine hayran bırakmaları nedeniyle sıkça tercih edilirler. Genellikle bir direk üstüne yerleştirilen veya toprağa gömülü halde kullanılan bu tabelalar hem dükkanların reklamını daha kolay yapabilmesini sağlaması hem de tabelalarda daha fazla bilgiye yer verilmesi nedeniyle en sık tercih edilen tabela türleri arasında yer alırlar.

Totem tabelalar geometrik şekilleri ile dikkat çekerler ve konuldukları alanda dikkatleri üzerine çekmeyi başarırlar. Dükkanınızın tanıtımını yapmak için kullanacağınız bu tabelaları dükkanın ruhunu yansıtan renklerde ve motiflerde seçtiğiniz takdirde dikkat çekici hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu tabelalar dikkat çekmecelerinin yanı sıra sahip oldukları estetik görünüm ile de dükkanın daha kurumsal görünmesini dolayısıyla da potansiyel müşterilerin dükkanı daha fazla ziyaret etmesini sağlar.

Çok Yönlü Olmaları

Totem tabela etki olarak dükkanın uzak mesafelerden dahi dikkat çekmesini sağlayan tabela türleridir. Bu tabelalar özellikle büyük şirketlerin önlerine yerleştirildiklerinde şirket hakkında bilgi alınabilmesinin sağlarlar. Ayrıca tabelalar çok yönlü olmaları nedeniyle aynı anda birden fazla dükkana ait bilgilerin de paylaşılabileceği tabela türleridir. Bu tabelaları seçerken dükkanınızın ruhunu yansıtabilmeyi ve müşterilerinizin dükkanınız hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmesini sağlayacak bunun tasarımlara yer vermenizi de fayda vardır.

Kullanılan totem tabelalar sayesinde tabelalarda kullanacağınız mesajlar müşterilerinize daha kolay şekilde ulaşacak ve bu sayede de müşterileriniz dükkanınız hakkında sahip olmak istediği her türlü bilgiyi sahip olabilirler. Farklı renk ve boyutlarda seçmiş olduğunuz tutan tabelalar sayesinde dükkanınız dikkat çekici hal alır aynı zamanda da tabelalar sayesinde pazarlamanız daha kolay şekilde yapılır.

İlginizi Çekebilir;  Çebi Reklam Tabela Firması olarak, projelerinizi hayata geçirmekten büyük bir heyecan duyuyoruz.
20140721 160717

Çift Taraflı Kullanımları

Totem tabelalar çift taraflı kullanımları sayesinde de pazarlama sektöründe fark yaratırlar. Genellikle dükkanlarda veya sokaklarda kullanılan tabelalar tek yönlüdür. Tabelaların tek yönlü olması sadece reklamınızın yapıldığı taraftan gelen müşterilerin dikkatini çekmektedir. Bu da tabelanızın ve dolayısıyla dükkanınızın daha az kişi tarafından fark edilmesine neden olmaktadır. Ancak totem tabela kullanıldığı takdirde dükkanınızın daha görünür hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Totem tabelalar genellikle yoğun caddelerde ya da yol kenarlarında kullanıldıkları için yoğun trafikte dahil müşterilerin dikkatini çekmeyi başarırlar. Çift taraflı kullanılan bu tabelalar sayesinde müşterileriniz iki taraftan da reklamınızı görebileceği için dükkanınız daha görünür hale gelir. Özellikle büyük mağazalar restoranlar ve petrol ofisleri gibi alanlarda kullanılan bu totem tabelalar sayesinde 18 metreye kadar tabelanın dikkat çekmesi sağlanabilir.

Tabelalar çift yönlü olması nedeniyle dükkanınızın vermek istediği mesajı daha rahat şekilde müşterilerine iletir. Kullanılan tabelalarda alan büyük olduğu için hem markanıza ait amblemlere yer verebilir hem de dükkanınızın sloganlarını bu tabela içerisinde yerleştirebilirsiniz. Dükkanınız daha önce ziyaret etmiş olan kişiler veya potansiyel müşteriniz olabilecek olan kişiler tabelanızda yer alan amblemleri ve sloganı gördüğü takdirde dükkanınızı ziyaret edecektir. Dükkanınızın ziyaret edilmesi sayesinde hem potansiyel müşterilerimizin sayısında bir artış meydana gelecek hem de kısa süre içerisinde yüksek yerler elde edebilmek mümkün olacaktır. Siz de totem tabelalar kullanarak hem dükkanınızın 18 metreye kadar dikkat çekmesini sağlayabilir hem de tabela içerisine dükkanınızla ilgili daha fazla mesajın yer aldığı metinler ekleyebilirsiniz. Ayrıca tabelalarda şık bir tasarımı ve etkileyici görsellerin kullanılması da dükkanınızın daha fazla kişinin dikkatini çekmesini sağlayacaktır.

Görünür Olmaları

Totem tabela etki olarak reklamın ve pazarlamanın daha kolay şekilde yapılmasını sağlar. Bu tabelalar tasarlanırken uzak mesafelerden dahi dikkat çekebilecek formatlarda tasarlanmaları nedeniyle potansiyel müşterileriniz çok uzak mesafelerden dahi dükkanınızı keşfedebilirler. Totem tabelalar sokaklarda kullanıldıklarında özellikle plaza içerisinde yer alan farklı dükkanların reklamlarını aynı anda yapılabilmesini sağlar. Birden fazla firmaya ait reklamın bir tabelada olması reklam ve pazarlama işleminin daha uygun fiyatlı şekilde yapılmasını sağlar. Totem tabelalar ayrıca yol kenarlarında da kullanılırlar ve parlak renkli olmaları nedeniyle dikkat çekmeyi başarırlar.  yol kenarına yerleştirilen tabelaların parlak renkli olması ve zaman zaman ışıklandırılması sayesinde yoldan geçen kişilerin tabelayı görmemesi mümkün olmayacaktır. Kullanılan bu tabelalar sayesinde potansiyel müşterilerimiz ve tabelanın bulunduğu yerden geçen kişiler tabelanıza dikkat kesilecek bu sayede de dükkanınızın reklamı herhangi bir çaba sarf etmeden yapılabilecektir.

İlginizi Çekebilir;  İstanbul Totem Tabela Fiyatları ve Totem Tabela İmalatı

Sağlam Yapılı Olmaları

Totem tabelalar sağlam olmaları nedeniyle dükkanların reklamının uzun süre yapılabilmesini de sağlarlar. Bu tabelalar dışarıda kullanıldıkları için hava koşullarına ve herhangi bir darbeye karşı dayanabilme yetkisine sahiptirler. Yol kenarlarında ve sokaklarda kullanılan bu tabelaların sağlam malzemelerden üretilmeleri durumunda reklamınızın uzun süre yapılmasını sağlayacak tabelalara uygun fiyatlı şekilde erişebilmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca kullanmış olduğunuz totem tabelalar sayesinde tabela üzerinde zaman zaman değişiklikler yapılabilmesini sağlayabilir bu sayede de reklamınızın daimi olarak yapılması şansını elde edebilirsiniz.

Totem Tabelalar Nasıl Seçilir?

Totem tabelalar dükkanların reklamının daha kolay şekilde yapılmasını sağlayan tabela türleridir. Ancak bu tabelalar seçilirken bazı noktalara dikkat edilmemesi durumunda tabeladan beklenilen etkiyi alabilmek mümkün olmayabilir. Totem tabela seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar neyse şu şekilde sıralanabilir

Totem tabela seçilmesinde dikkat edilmesi gereken ilk nokta totem tabelanın yerleştirileceği alanın doğru şekilde belirlenmesi gerektiğidir. Totem tabelaların kullanılacağı alanın doğru seçilmesi sayesinde tabeladan alınabilecek etkili maksimuma çıkarılabilir. Totem tabelalar yerleştirileceği alana bağlı olarak farklı büyüklükte ve veya şekillerde tasarlanabilirler. Dikkat çekici bir tasarıma sahip olan bu tabelalar sayesinde yoldan geçen kişilerin tabelaya kayıtsız kalması durumu ortadan kaldırılır bu sayede de dükkanınızın reklamı her an yapılır.

Totem tabelaların uzun süre kullanılmaları da bu tabelaların dükkana sağlamış oldukları etkiler arasında gösterilir. Bu nedenle totem tabela seçilirken tabelanın sağlam hale getirilebilmesi için bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. Tabelanın daha sağlam hale getirilebilmesi için dikkat edilmesi gereken ilk nokta tabelanın uzun dönemler boyunca sağlam şekilde ayakta kalabilmesini sağlamak için tabelanın dip kısmına beton dökülmesi gerektiğidir. Tabelanın dip kısmına beton dökülmesi sayesinde tabela daha sağlam hale getirilir bu sayede de tabelanın fırtına veya rüzgarlı havalarda karşı ayakta sapasağlam durması sağlanabilir.

İlginizi Çekebilir;  İstanbul Totem Tabela Fiyatları ve Totem Tabela İmalatı

Totem tabelalar kullanarak dükkanınızın reklamını uzun yıllar yapmak istiyorsanız kaliteli malzemelerden üretilen totem tabelaların seçimine dikkat etmeniz gerekir. Bu tabelalar kaliteli malzemelerden seçilmeleri durumunda uzun yıllar boyunca reklamınızın yapılmasında katkı sağlar bu sayede de sürekli olarak reklam için para ödenmesi durumunu ortadan kaldırır.

totemtabela3

Tabela Çeşitleri Tabeladan Alınan Verimi Etkiler Mi?

Totem tabela etki bakımından dükkanların reklamının uzun süre yapılmasını sağlayan bir tabela türüdür. Totem tabela seçilirken tabelanın kullanılacağı alana bağlı olarak bir model seçilmesi tabelaların daha dikkat çekici hale gelmesini sağlar. Totem tabela modelleri arasında genellikle tek bacaklı ve çift bacaklı totem tabelalar kullanılır. Bu totem tabelalar uzun yıllar boyunca reklamının yapılmasını isteyen kişiler tarafından tercih edilebilir bu sayede de dayanıklı yapıları ile totem tabelalar her türlü hava koşuluna karşı ayakta kalmayı başarabilir.

Totem tabelalar ayrıca ışıklı ve ışıksız şekilde tasarlandıkları durumlarda sağlamış oldukları etki bakımından birbirinden ayrılırlar. Işıklı tabelaların genellikle ışıksız tabelaları o kıyasla daha fazla dikkat çektiği bilinir bu sayede de totem tabelalarda ışık kullanılması durumunda tabelanın dükkana sağlayacağı etki maksimum seviyeye çıkarılabilir

One thought on “Totem Tabela Katkı Sağlar mı?

  1. merhaba oto galeri dükkanımız için kapı önüne bir totem tabela düşünüyoruz. 5metre boyunda olacak tasarımı sizden bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tabela reklam
reklam tabela
tabela tasarım
ışıksız tabela
kutu harf tabela
kutu harf
led tabelacı
led tabelalar
tabela reklam
ışıklı tabela
inşaat tabelası
esenyurt tabelacı
istanbul reklamcı
açık hava reklam firmaları
outdoor reklam ajansları
beşiktaş tabelacı
bahçelievler tabelacı
tabelacı avcılar
avcılar tabelacı
ataşehir tabelacı
arnavutköy tabelacı
kartal tabelacı
tabelacı esenyurt
lightbox tabela
branda baskı
vinil baskı
branda afiş
vinil branda
branda tabela
reklam brandası
vinil baskı fiyatları
vinil baskı m2 fiyatı
vinil tabela m2 fiyatları
branda baskı m2 fiyatı
folyo baskı m2 fiyatı
uv baskı m2 fiyatı
reklam baskı fiyatları
çatı tabelası
yönlendirme tabelası
ahşap yön tabelası
yönlendirme tabelaları
ayaklı yönlendirme tabelası
oda tabelası
büyükçekmece tabelacı
esenler tabelacı
güngören tabelacılar
çekmeköy reklam tabela
beşiktaş reklam tabela
tabelacı bayrampaşa
bayrampaşa tabelacı
bakırköy tabelacı
merter tabelacı
tabelacılar
tabelacı
reklamcı
reklamcı tabelacı
tabelacı reklamcı
reklam tabela
istanbul reklamcılar
istanbul tabelacı
tabelacı istanbul
en yakın tabelacı
en yakın reklamcı
led tabelacı
tabelacı reklam
açıkhava reklamcılık
açık hava reklamcılığı
endüstriyel reklam
kutu harf
kutu harf tabela
kutu harf fiyatları
pleksi kutu harf
ışıklı kutu harf
paslanmaz kutu harf
fileli krom harf
çukurova kutu harf
krom harf tabela
fileli kutu harf
pleksi kutu harf fiyatları
tabela kutu harf
parapet inşaat
inşaat parapet
parapet firmaları
fuar stand tasarımı
ahşap fuar standı
fuar standı yapan firmalar
fuar stand firmaları
modüler fuar standı
fuar stand tasarimlari
fuar standı tasarım
yönlendirme tabelası
yönlendirme tabelaları
ahşap yön tabelası
ayaklı yönlendirme tabelası
yön tabelaları
kat yönlendirme tabelaları
ışıklı yönlendirme tabelası
bina içi yönlendirme tabelaları
casibom
tabelacı fatih