Fener Tabela Fiyatları Üretim, Montaj Tabelasec.com

Fener Tabela

fener tabela modelleri

Fener Tabela

Fener Tabela’da En uygun Fiyat Garantisi.

Fener Tabela modelleri, özellikle alışveriş merkezleri ve iş yerlerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Gerek reklam ve tanıtım amaçlı, gerekse işletmelerin görsel bütünlüğünü tamamlamak amacı ile fener tabela çeşitlerinin tercih edildiğini söylemek mümkündür.

Dikey monte edilen tabela modelleri, ışıklı ve ışıksız olarak farklı ürün çeşitliliğine sahiptir. Firmanızın daha fazla dikkat çekmesi ve görsel açıdan estetik bir şıklık elde etmek için sizler de tabela çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Birinci kaliteli malzemelerden üretilen daire tabela çeşitleri sayesinde markanızın ismi daha fazla akılda kalacaktır.

Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderiyoruz.

Yuvarlak Işıklı Daire Tabela

Işıklı fener tabela modeli hem ışık verme hem de yansıma özelliği ile her sektörde tercih edilen tabela türlerinden biridir. Özellikle şıklık sunan tabela çeşitleri sayesinde geceleri de arka ve işletmenizin de görünürlüğünü artırabilirsiniz. Direkt olarak zemine monte edilebilen tabela türleri, duvara da monte edilebilmektedir.

Alandan tasarruf sunan tabela çeşitleri, ofis girişlerinde ve işletmelerin dış mekânlarında da kullanılmaktadır. Işıklı tabela modelinin en ayırt edici özelliği ise, marka ve logoyu tam anlamı ile yansıtabilmenizdir. İşletmenizi tamamlayan renkler ile özel olarak hazırlanan ışıklı fener tabela modelleri ile akşamları ve geceleri de göz alıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Dönen Tabela ( Yuvarlak Tabela )

Kare tabela çeşitleri oval tabela olarak da bilinmektedir. Daha şık bir tabela seçimi yapmak isteyenlerin tercihi olan dönen tabela çeşitleri, kolay bir şekilde monte edilebilmektedir. Kullanım alanları oldukça geniş olan dönen tabela ışıklı ve ışıksız olarak da kullanılabilmektedir.

Özellikle küçük ve orta ölçekli firmaların tercihleri arasında yer aldığını da söylemek mümkündür. Sade ancak şık ve etkileyici bir tabela yaptırmak istiyorsanız, çift tarafını da dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz dönen fener tabela çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Işıklı Yuvarlak Tabela Modelleri

Tabela modelleri ışıksız ve ışıklı olmak üzere iki farklı türde sizlere sunulmaktadır. Dış mekânlarda kullanılan tabelalar grubu içerisinde yer alan fener tabela modelleri iç mekânlarda da şıklık elde etmek amacı ile tercih edilmektedir. Özellikle ışıksız tabela modellerinin iç mekânlarda daha sık kullanıldığı bilinmektedir.

Ofis ve büro içlerinde kullanılan ışıksız dönen tabela türleri, dar alanlarda ideal bir seçim olmaktadır. İnsanların daha rahat bir şekilde yönlendirilmesi için alışveriş merkezi gibi toplu kullanım alanlarında da ışıklı dönen tabela modeli kullanılmaktadır.

Işıklı fener tabela modelinin üretiminde siz değerli müşterilerimizin talebine ve ihtiyaçlarına göre farklı malzemeler tercih edilmektedir. Özellikle pleksi malzemesinden üretilen ışıklı dönen tabela modeli ön plandadır.

Bunun dışında görsel olarak daha dikkat çekici bir model tercih etmek istiyorsanız, ferforje ve ahşap ışıklı fener tabela modellerini de inceleyebilirsiniz. Bankalar başta olmak üzere, tüm sektörlerde iç ve dış mekânlarda tabela modelleri kullanılmaktadır.

Çift Taraflı Fener Tabela

Çift taraflı tabela kaliteli bir reklam hizmeti almak için değerlendirebileceğiniz en ideal ürünlerden biridir. Çift taraflı tabela çeşitleri, dar alanlarda etkili bir tanıtım yapmak amacı ile tercih edilmektedir.

Ebat olarak küçük olan modeller sayesinde, etkili ve verimli bir şekilde reklam ve tanıtım yapmaya devam edebilirsiniz. İnsanların fark etmesini istediğiniz logonuz veya diğer bilgilendirici ve yönlendirici tanıtımlarda daha görünür olmak için, çift taraflı fener tabela modellerini inceleyebilirsiniz.

Çift taraflı tabela çeşitleri, duvara veya doğrudan zemine monte edilebilmektedir. İşletmelerin ön kısımlarında sıklıkla görmeye alışık olduğunuz çift taraflı fener tabela modellerini özel ışıklandırma sistemleri ile karanlıkta da verimli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Fener Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Tabela çeşitleri nelerdir ve özellikleri ile ilgili tüm merak edilenleri sizler için derledik. Birbirinden farklı özelliklere ve çeşitlere sahip olan tabela ürünümüz tüm sektörlerde sıklıkla kullanılmaktadır.

Yer aldığınız sektöre uygun şekilde tasarım yaptırarak, alandan tasarruf edebileceğiniz şekilde etkili bir reklam yapabilirsiniz. tabela çeşitleri şu şekilde açıklanabilir.

Tek Yüzeyli Fener Tabela

Tek yüzeyli fener tabela tek tarafında reklamın yer aldığı tabela çeşitlerinden biridir. Tek taraflı tabela çeşitlerinde genelde pleksi malzeme tercih edilmektedir.

Modelin en önemli ayrıt edici özelliği ise, sadece tek tarafında baskı bulunmasıdır. Tek taraflı tabela çeşitlerinin baskısız arka kısmı ise, ön tarafı ile uyumlu olacak şekilde tek renkte bırakılmaktadır. Tek yüzeyli tabela çeşitlerini de ışıklı ya da ışıksız olarak yaptırabilirsiniz.

Çift Yüzeyli Tabela

Çift yüzeyli tabela modeli de benzer şekilde tek taraflı tabelalar gibi üretilmektedir. Sadece tek farkı tabelanın iki tarafında da baskı veya logo bulunmasıdır.

Çift yüzeyli tabela çeşitleri 360 derece dönen özellikte de tasarlanabilmektedir. Dilerseniz çift yüzeyli fener tabela modelini sabit olarak da kullanabilirsiniz.

Asma Tabela

Asma tabela modeli özellikle vintage görünüm sunduğu için ön plandadır. Ferforje olarak tasarlanan asma fener tabela modeli, askı aparatları kullanılarak duvara monte edilmektedir.

Asma tabela modelinde de yine her iki yüzeyde baskı tercih edilebilmektedir. İsteğe göre tek tarafında baskı olacak şekilde de asma tabela yaptırabilirsiniz.

Direk Kurulumlu Yuvarlak Tabela

Direk kurulumlu tabela modelinde montaj yeri olarak direkler tercih edilmektedir. Özellikle işletme ve markanın tanıtımı için dış mekân tercih edilecek ise, direk kurulumlu tabela modeli uygulanmaktadır.

Direk kurulumu tabela modelinin en önemli ayırt edici özelliği ise, dikdörtgen veya kare formda tasarımının yapılabilmesidir. Müşterilerin istek ve talebine göre direk kurulumlu tabela çeşitlerinde ışıklandırma da yapılabilmektedir. Işıksız modeller daha ön plandadır.

Işıklı Fener Tabela Fiyatları

tabela fiyatları pek çok özelliğe ve malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. Her bütçeye uygun tabela fiyat tekliflerimizden yararlanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tabela fiyatlarına etki eden faktörleri şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Yaptırmak istediğiniz tabelanın ölçü ve modeli,
  • Tabela üretiminde tercih edeceğiniz malzeme, materyal ve diğer teknik özellikler,
  • tabelanın monte edileceği alan,
  • Ayaklı tabela tercih edilecek ise, ayaklar içi kullanılacak olan malzeme ve kalitesi,
  • tabela tasarımında ışıklandırma detayının tercih edilip edilmeyeceği,
  • Işıklı tabela yaptırılacak ise aydınlatma için gerekli olan güç cihazının özelliği ve kalitesi,
  • tabela modelinin 360 drece dönecek şekilde kullanılabiliyor olması,
  • Logo tasarımının sıfırdan yapılıp yapılmayacağı,
  • Kullanılacak olan renk sayısı,

Yukarıda sıralamış olduğumuz tüm faktörler tabela fiyatlarına etki etmektedir. Üretilecek olan tabelanın kaliteli olması, sizler açısından daha ayrıcalıklı ve avantajlı bir kullanım sunacaktır.

Hayal ettiğiniz tabela tasarımında istediğiniz ilave özellikler de fiyatlarda değişiklik olmasına neden olabilmektedir.  Piyasada çok ucuza tabela modelleri ile karşılaşabilirsiniz. Ancak ışıklı ve dönen tabela çeşitlerinin uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi için seçiminizi kaliteli üretim yapan firmalardan yana kullanmalısınız.

Profesyonel olarak hizmet veren tabela firmamız ile iletişime geçerek hem bütçe dostu ve ekonomik fiyatlara sahip olabilir, hem de kaliteli ürünlere erişebilirsiniz.

Tabelasec.com Bir ÇEBİ REKLAM Markasıdır.

phone icon block
İletişim

Osmaniye, Akın Tekstil Sitesi, Çırpıcı Koşuyolu Sk. No:5, 34146 Bakırköy/İstanbul

Tel: +90 (850) 305 23 24
Teklif & Bilgi:
[email protected] [email protected]

Fener Tabela Modelleri

tabela reklam
reklam tabela
tabela tasarım
ışıksız tabela
kutu harf tabela
kutu harf
led tabelacı
led tabelalar
tabela reklam
ışıklı tabela
inşaat tabelası
esenyurt tabelacı
istanbul reklamcı
açık hava reklam firmaları
outdoor reklam ajansları
beşiktaş tabelacı
bahçelievler tabelacı
tabelacı avcılar
avcılar tabelacı
ataşehir tabelacı
arnavutköy tabelacı
kartal tabelacı
tabelacı esenyurt
lightbox tabela
branda baskı
vinil baskı
branda afiş
vinil branda
branda tabela
reklam brandası
vinil baskı fiyatları
vinil baskı m2 fiyatı
vinil tabela m2 fiyatları
branda baskı m2 fiyatı
folyo baskı m2 fiyatı
uv baskı m2 fiyatı
reklam baskı fiyatları
çatı tabelası
yönlendirme tabelası
ahşap yön tabelası
yönlendirme tabelaları
ayaklı yönlendirme tabelası
oda tabelası
büyükçekmece tabelacı
esenler tabelacı
güngören tabelacılar
çekmeköy reklam tabela
beşiktaş reklam tabela
tabelacı bayrampaşa
bayrampaşa tabelacı
bakırköy tabelacı
merter tabelacı
tabelacılar
tabelacı
reklamcı
reklamcı tabelacı
tabelacı reklamcı
reklam tabela
istanbul reklamcılar
istanbul tabelacı
tabelacı istanbul
en yakın tabelacı
en yakın reklamcı
led tabelacı
tabelacı reklam
açıkhava reklamcılık
açık hava reklamcılığı
endüstriyel reklam
kutu harf
kutu harf tabela
kutu harf fiyatları
pleksi kutu harf
ışıklı kutu harf
paslanmaz kutu harf
fileli krom harf
çukurova kutu harf
krom harf tabela
fileli kutu harf
pleksi kutu harf fiyatları
tabela kutu harf
parapet inşaat
inşaat parapet
parapet firmaları
fuar stand tasarımı
ahşap fuar standı
fuar standı yapan firmalar
fuar stand firmaları
modüler fuar standı
fuar stand tasarimlari
fuar standı tasarım
yönlendirme tabelası
yönlendirme tabelaları
ahşap yön tabelası
ayaklı yönlendirme tabelası
yön tabelaları
kat yönlendirme tabelaları
ışıklı yönlendirme tabelası
bina içi yönlendirme tabelaları
tabelacı
casibom giriş
tabelacı fatih