Kutu Harf Tabela

Kutu Harf Tabela

Kutu Harf Tabela

Kutu Harf çeşitleri ile işletmeniz ve markanız için en özgün ve en kaliteli tabelaları hazırlatabilirsiniz. Talep ettiğiniz ölçülerde ve tasarımlarda hazırlatabileceğiniz kutu harf tabela çeşitleri, dilediğiniz fontta ve renkte olabilmektedir.

Özel lazer kesim makinaları ve CNC makinaları ile hazırlamış olduğumuz kutu harf çeşitlerini dilerseniz ışıklı veya ışıksız olarak da yaptırabilme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

Günümüzde hemen her markanın ve işletmenin tercih ettiği kutu harf çeşitleri, farklı türlerde de sizlere sunulmaktadır. Krom, krom pleksi, alüminyum, ışıklı krom gibi farklı özelliklerde olan kutu harf çeşitleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Kutu harf tabela yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Genellikle iki veya üç boyutlu olarak tasarlanan kutu harf çeşitleri, farklı malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

En sık tercih edilen ve popüler olan reklam çeşitleri arasında yer alan kutu harf çeşitleri ile daha estetik duran ve markanızı yansıtabileceğiniz türde tabela yaptırabilirsiniz. Pek çok şirketin tercih ettiği kutu harf tabela türleri, hızlı bir şekilde üretildiği için de zaman açısından sizlere avantaj sunmaktadır.

Günlük yaşantınız içerisinde pek çok yerde karşılaşabileceğiniz kutu harf tabela çeşitleri, dikkat çekici görselleri ile markanızın pek çok kişinin aklında kalmasını da sağlayacaktır.

Kutu Harf Modelleri

Kutu harf modelleri üretildiği malzemeye göre farklı şekilde sınıflandırılabilmektedir. İki ya da üç boyutlu olmasını veya tabelanın hangi malzemeden üretilmesini istiyorsanız, buna yönelik olarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Tabela ihtiyaçlarınızda önceliğiniz her zaman malzeme seçimi olmalıdır. Kutu harf modelleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Fileli kutu harf çeşitleri
  • Alüminyum kutu harf çeşitleri
  • Pleksi kutu harf çeşitleri
  • Pirinç kutu harf türleri
  • Dekota kutu harf çeşitleri
  • Krom kutu harf çeşitleri

Yukarıda sıralamış olduğumuz kutu harf tabela modelleri yanı sıra, özellik olarak da dilediğiniz şekilde tabelanızı tasarlatabilirsiniz.

Kutu Harf Çeşitleri

Kutu harf çeşitleri arasından seçiminizi yaparak, çok şık ve göz alıcı tasarımlara sahip tabelaları yaptırabilirsiniz. Kutu harf yaptırırken önceliğiniz, kaliteli ve uzun süreli kullanım ayrıcalığı sunan malzemeler olmalıdır.

Dış mekânlarda kullanım için tercih edeceğiniz kutu harf çeşitlerinin tüm hava şartlarına uyumlu olması ve zarar görmemesi için her zaman krom kutu harf çeşitlerini tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen kutu harf çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

Işıklı Krom Kutu Harf

Işıklı krom kutu harf ürünlerimiz her zaman en çok tercih edilen tabela türlerinden biridir. Özellikle görsel olarak en etkileyici tasarımlara ışıklı krom kutu harf çeşitleri ile sahip olabileceğinizi söylemek isteriz.

Işıklı krom harf tabela çeşitleri, profesyonel makinalar sayesinde üretilmektedir. Kesinlikle paslanmaz özellikte olduğu için, uzun süreli ve dayanıklı bir kullanım ayrıcalığı sunar.

İstediğiniz ölçüde yaptırabileceğiniz ışıklı krom kutu harf çeşitleri siyah, gümüş, altın veya bronz gibi farklı renk seçenekleri ile de kişiye özel olarak yaptırabilirsiniz.

LED Kutu Harf

LED Tabela, özellikle yazının veya markanın çok net bir şekilde okunabilmesi açısından istediğiniz performansı sunmaktadır. Ancak LED kutu harf yaptırırken, ne kadarlık bir mesafeden okunabilirlik istediğinizi tespit etmenizde yarar olacaktır. Ayrıca LED Tabela çeşitlerinde renklerin de önemli olduğunu belirtmek gerekmektedir.

Genellikle yeşil ve kırmızı renklerin kullanıldığı harf tabela çeşitlerinde, bu renklerin okuma mesafesi daha kısa olmaktadır. Beyaz renkli LED Harf tabela çeşitlerinde ise, okuma mesafesi daha büyük olmaktadır.

Kutu harf imalatı yaparken, özellikle arka plan ve zemin renginin uyumlu olmasına dikkat ediyoruz. Bu sayede daha büyük bir okuma mesafesi elde edebiliyoruz.

Pleksi Kutu Harf

Pleksi kutu harf tabela çeşitlerinde renklendirme işlemi genellikle akrilik boyalar ile gerçekleşmektedir. Paslanmaz krom saçtan üretilen pleksi kutu harf çeşitleri, talebe göre istenilen ölçülerde üretilmektedir. Hem yandan, hem de önden dilediğiniz renkteki ışıklandırma için de seçim yaptırabilirsiniz.

Filotalı Krom Kutu Harf

Filotalı krom kutu harf çeşitleri, iç mekânlarda da sıklıkla tercih edilmektedir. Daha estetik ve dekoratif duran bir kutu harfli tabela yaptırmak istiyorsanız, seçiminizi filotalı krom kutu harf çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz.

İstediğiniz renkte yaptırabilme ayrıcalığınız bulunmaktadır. Sadece iç mekânlar için değil, dış mekânlarda da kullanılabilmektedir. Paslanmaz krom saçtan üretildiği için, uzun süreli kullanabilirsiniz.

Alüminyum Kutu Harf

Alüminyum kutu harf tabela türleri hemen tüm işletmelerde tercih edilen ürünlerimizdendir. Reklam ve marka tanıtımı amaçlı olarak yaptırmayı düşündüğünüz tabelalar için, alüminyum malzemeyi tercih edebilirsiniz.

İstediğiniz ölçüde ve boyutta yaptırabileceğiniz alüminyum kutu harf çeşitleri hem ışıklı, hem de ışıksız olarak tasarlanabilmektedir. Özel kutu harf makinası ile üretilen tabelalar, alüminyum yapısı ile sadece reklam ve marka tanıtımı amaçlı olarak tercih edilmemektedir. Zemin ve cephe kaplamaları yanı sıra, tabela uzatmada da sıklıkla tercih edilmektedir.

Fileli Krom Kutu Harf

Fileli krom kutu harf özellikle LED ışıklandırması ile sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Fileli krom kutu harf çeşitlerinin diğer ürünlerden en önemli farkı ise, tamamen el işçiliği ile hazırlanıyor olmasıdır.

Saf paslanmaz gümüş krom kullanılarak üretilen modelde, harflerin içlerinde özel ışıklandırma sistemi tercih edilmektedir. LED aydınlatma için müşterilerimiz dilediği rengi tercih edebilmektedir. Kutu harf ışıklı tabela yaptırmak istiyorsanız, seçiminizi fileli krom modelinden yana kullanabilirsiniz.

LED Işıklı Kutu Harf Modelleri ve Fiyatları

LED ışıklı kutu harf fiyatları ile ışıksız tabela fiyatları birbirinden farklıdır. Kutu harf tabela modelleri arasında en çok tercih edilen LED ışıklı kutu harf çeşitleri, malzemenin kalitesine ve özelliğine göre de farklı fiyat teklifleri ile sunulmaktadır.

Gerek sağlamlık ve dayanıklılık, gerekse dikkat çekici bir görsel oluşturmak adına mutlaka LED ışıklı kutu harf fiyatları için ekibimizi ayabilirsiniz. Tüm zorlu hava şartlarında bile sorunsuz bir şekilde çalışan ışıklı kutu harf tabela çeşitlerini, profesyonel makinalar ile özel olarak ve kısa sürede üretmekteyiz.

En kaliteli malzemeleri tercih ederek, siz değerli müşterilerimize hayal ettiğiniz tasarımı sunmaktayız. Işıksız kutu harf fiyat teklifleri ve diğer tüm modellerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz kutu harf tabela ürünü seri bir şekilde üretilerek, en ekonomik fiyatlarla sizlere teslim edilmektedir. Kaliteli ve titiz işçilik garantili olarak sunmuş olduğumuz kutu harf hizmetimiz için bizleri tercih edebilirsiniz.

Kutu Harf Tabela Fiyatları

Kutu harf fiyatları tercih edeceğiniz malzemeye, ışıklı olup olmayacağına ve boyuta göre göre farklılık gösterebilmektedir. Kutu harf tabela fiyatları özellikle malzemenin kalitesi ile boyuta göre belirlenmektedir.

Paslanmaz alüminyum malzemeden tercih edeceğiniz kutu harf tabela için ekstra ışık tercih etmeniz fiyatları değiştirecektir. Yaptırmayı düşündüğünüz kutu harf tabela fiyatı için dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Markanızı ve işletmenizi en kaliteli ve en dikkat çekici şekilde yansıtmak için, istediğiniz özellikteki kutu harf tabela fiyat tekliflerine firmamız aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

Tabelasec.com ÇEBİ REKLAM Markasıdır.

Ürün Kutu Harf Tabela
İşlem Türü Harfli Tabela
tabela reklam
reklam tabela
tabela tasarım
ışıksız tabela
kutu harf tabela
kutu harf
led tabelacı
led tabelalar
tabela reklam
ışıklı tabela
inşaat tabelası
esenyurt tabelacı
istanbul reklamcı
açık hava reklam firmaları
outdoor reklam ajansları
beşiktaş tabelacı
bahçelievler tabelacı
tabelacı avcılar
avcılar tabelacı
ataşehir tabelacı
arnavutköy tabelacı
kartal tabelacı
tabelacı esenyurt
lightbox tabela
branda baskı
vinil baskı
branda afiş
vinil branda
branda tabela
reklam brandası
vinil baskı fiyatları
vinil baskı m2 fiyatı
vinil tabela m2 fiyatları
branda baskı m2 fiyatı
folyo baskı m2 fiyatı
uv baskı m2 fiyatı
reklam baskı fiyatları
çatı tabelası
yönlendirme tabelası
ahşap yön tabelası
yönlendirme tabelaları
ayaklı yönlendirme tabelası
oda tabelası
büyükçekmece tabelacı
esenler tabelacı
güngören tabelacılar
çekmeköy reklam tabela
beşiktaş reklam tabela
tabelacı bayrampaşa
bayrampaşa tabelacı
bakırköy tabelacı
merter tabelacı
tabelacı fatih